Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2021 08:55
Xbox Game Pass i Bethesda
4205V

Xbox Game Pass na zwiastunie potwierdzającym nowe gry. Klienci mają dostęp do ponad 30 tytułów Bethesdy

Microsoft opublikował klimatyczny zwiastun prezentujący nowe produkcje, jakie już wkrótce zawitają w katalogu Xbox Game Pass. Materiał skupia się na wersji PC, lecz wiele pozycji będzie także dostępnych na konsolach. Co więcej, udostępniono grafikę prezentującą katalog Bethesdy w XGP.

Wczoraj informowaliśmy o rozszerzeniu katalogu Xbox Game Pass o trzy gry z serii Quake. To jednak tylko przedsmak wartych uwagi tytułów oferowanych przez Bethesdę w abonamencie Amerykanów – użytkownicy mają już dostęp do ponad 30 produkcji, wśród których można wyróżnić takie marki jak: Dishonored, DOOM, The Elder Scrolls, The Evil Within, Fallout, Prey, RAGE czy Wolfenstein.

Pamiętajmy, że wszystkie następne propozycje stworzone przez zespoły Bethesdy zadebiutują jednocześnie w katalogu Xbox Game Pass – mowa między innymi o Starfield oraz Redfall.

Gigant z Redmond podzielił się świeżutkim zwiastunem poświęconym abonamentowi i przypomina o zmierzających do usługi obiecujących produkcjach – między innymi Halo Infinite, Forza Horizon 5 oraz Psychonauts 2 – które będą dostępne na konsolach i PC. Materiał ukazuje szereg pozycji, jakie gracze mogą już sprawdzać. Nie zapomniano także o tytułach third-party.

Źródło: Twitter: tomwarren
YouTube.com

Tagi: pc Xbox Xbox Game Pass Xbox One Xbox Series X|S