Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2021 13:49
Call of Duty: Vanguard Alpha
945V

Call of Duty: Vanguard Alpha na PS5. Gracze mają sprawdzić nowy tryb jeszcze w sierpniu

Jeszcze w sierpniu pierwsi gracze mają zagrać w Call of Duty: Vanguard. Pliki alfy wylądowały na PlayStation Store, a przedstawiony obrazek potwierdza, że szczęściarze sprawdzą nowy tryb. Będzie to „mini Battle Royale”, o którym mogliście przeczytać w ostatnich dniach.

Już dzisiaj wieczorem będziemy świadkami dużego wydarzenia na serwerach Call of Duty: Warzone, podczas którego odbędzie się „Bitwa o Vanguard”, a najwidoczniej Activision i Sony szykują się do ujawnienia testów alfa.

W bazie danych PlayStation Store pojawiło się Call of Duty: Vanguard Alpha – jest to wersja dedykowana PlayStation 5, która zajmuje 20,376GB. Grafika zamieszczona do plików sugeruje, że gracze będą mogli sprawdzić nowy tryb „Champion Hill”.

Jest to podobno „mini Battle Royale”, w którym gracze trafiają na mapę i mają wyeliminować inne zespoły. W trakcie rozgrywki można zarabiać pieniądze i następnie wydawać ją na między innymi bronie. Sprzęt można ulepszać w dowolnym momencie.

Według przecieków, alfa Call of Duty: Vanguard ma rozpocząć się 27 sierpnia, więc dzisiaj lub w najbliższych dniach powinniśmy otrzymać zaproszenie na wydarzenie.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty: Vanguard Call of Duty: Vanguard Alpha ps5 Sledgehammer Games