Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2021 13:19
GTA Remastered Trilogy
2189V

GTA Remastered Trilogy potwierdzone przez kolejną osobę. Premiera może odbyć się znacznie później

Rockstar może szykować sporą niespodziankę dla fanów Grand Theft Auto. Pakiet trzech odświeżonych pozycji miałby trafić na rynek – jeden ze znanych informatorów nie zgadza się jednak co do terminu premiery GTA Remastered Trilogy.

Od minionego tygodnia coraz więcej mówi się o remasterach GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas - wszystko za sprawą artykułu zamieszczonego przez Kotaku. Jak na razie wiemy, że pozycje miałyby się znajdować w „końcowej fazie rozwoju”, a ekipa Rockstar Dundee prawdopodobnie uwzględni kilka zmian w zawartości, które odpowiadałyby współczesnym graczom.

Powyższe informacje poznaliśmy z kilku źródeł – o GTA Remastered Trilogy pisali już zarówno dziennikarze Kotaku, informatorzy, jak i redaktorzy Gematsu, a każdy z nich podkreśla, że debiut zestawu odbędzie się w pod koniec tego roku. Do sprawy odniósł się także Tom Henderson, którzy potwierdza niemal wszystkie informacje - z małym wyjątkiem.

Jak twierdzi insider, który już wielokrotnie udowadniał, że posiada znakomite dojścia w kwestii takich gier jak chociażby Call of Duty Vanguard czy Battlefield 2042, GTA Remastered Trilogy zadebiutuje „jakoś w 2022 roku”. Henderson podkreślił, że nie wierzy w premierę odświeżonej kolekcji w tym roku.

Na temat remasterów GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas powiedziano już całkiem dużo, lecz brakuje najważniejszego – oficjalnego potwierdzenia ze strony Rockstar. Jak na razie wiemy, że studio szykuje się do premiery GTA 5 na PS5 oraz Xboksach Series X|S. Zbliżająca się 20. rocznica Grand Theft Auto III oraz nagła walka deweloperów z modderami daje nadzieję na pewne niespodzianki, nie możemy mieć jednak pewności, że wszelkie doniesienia okażą się prawdziwe. Traktujmy więc te informacje z przymrużeniem oka.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Tagi: GTA GTA Remastered Trilogy GTA Trilogy gta trilogy remastered