DOOM Slayers Collection wyciekło przed QuakeCon 2021. Zestaw 5 gier zmierza na Switcha

Plotka
870V
DOOM Slayers Collection wyciekło przed QuakeCon 2021. Zestaw 5 gier zmierza na Switcha
Iza Łęcka | 19.08.2021, 11:40

Prawdopodobnie w piątek Bethesda ogłosi nowe wydanie DOOM Slayers Collection. Komplet pięciu produkcji znalazł się w ofercie sklepu Best Buy – zapowiada się ogromna atrakcja dla kolekcjonerów i wiernych fanów IP rozwijanego przez id Software.

Już dzisiaj transmitowane będą pierwsze audycje z okazji QuakeCon 2021 i podczas wydarzenia powinniśmy usłyszeć o reboocie Quake'a. Możliwe jednak, że to nie koniec znaczących doniesień przygotowanych przez Bethesdę.

Best Buy dodało do swojego katalogu DOOM Slayers Collection, czyli pakiet pięciu gier, który został wyceniony na 49,99 dolarów i zadebiutuje już 2 września 2021 roku. Kolekcja miałaby trafić wyłącznie na Nintendo Switcha, będąc jednocześnie bardzo i i będzie to ciekawa opcja dla kolekcjonerów pudełek.

DOOM Slayers Collection zawiera DOOM, DOOM II, DOOM 3, DOOM 2016 i DOOM 64. Niestety, w pakiecie nie zmieścił się DOOM Eternal, który od zeszłego roku jest również dostępny na hybrydowej konsoli Big N.

Obecnie nie potwierdzono, czy cały zestaw będzie dostępny na kartridżu. Warto przypomnieć, że DOOM Slayers Collection jest już dostępne na PlayStation 4 i Xboksie One, ale gracze otrzymali tylko cztery produkcje – bez DOOM 64.

Źródło: Twitter: Wario64

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper