QuakeCon doczekał się własnej promocji na GOG-u. Zobaczcie najlepsze oferty i inne promocje

Gry
878V
QuakeCon doczekał się własnej promocji na GOG-u. Zobaczcie najlepsze oferty i inne promocje
Igor Chrzanowski | 15.08.2021, 19:40

Jak co roku Bethesda szykuje się do prezentacji najnowszego QuakeConu, a co za tym idzie promuje go na wszelkie możliwe sposoby - dzięki temu właśnie na rodzimym GOG.com mamy wyjątkową ofertę z tejże okazji. 

Rodzimy GOG często wprowadza bardzo dobre promocje do swojej oferty, dzięki czemu niemalże co tydzień możemy być świadkami świetnych przecen na te zarówno wielkie tytuły jak i mniejsze produkcje niezależne. W tym tygodniu w niższej cenie dorwiemy między innymi Dooma, The Evil Within, Frostpunka i inne klasyki!

Na pierwszy ogień idziemy z promką na Frostpunka od 11 bit studios, które to zapowiedziało dosłownie parę dni temu Frostpunk 2, a co za tym idzie mamy świetną okazję do nadrobienia "jedynki". Cały pakiet zgarniecie 43% taniej, za jedyne 284,24 złotego.

Dalej mamy klasyczną ofertę tygodnia, gdzie tym razem dorwiemy przygodówki z cyklu Vampire: The Masquerade od DrawDistance, intrygujące Murder by Numbers, Coffee Talk, Minotaur czy też Toren - głównie mniejsze, ale warte waszej uwagi indyczki.

Miłośnicy dobrych wrażeń mogą też liczyć na weekendowe okazje, w ramach których za ułamek ceny dostaniemy genialne Florence, What Remains of Edith Finch, całą serię Deponia, Felix the Reaper, The First Tree, obie odsłony Hotline Miami, The Talos Principle, To the Moon, wszystkie The Walking Dead od Telltale Games, czy też produkcje autorów Hadesa.

No i na koniec obiecany QuakeCon. Tutaj Bety oferuje nam przeceny na Dooma, Quake 2, Quake 3, a nawet Quake 4, obie odsłony Dishonored, Prey, klasyczne Fallouty od 1 aż po New Vegas, The Evil Within, a nawet Wolfenstein i Wolfenstein II: The New Colossus.

Źródło: własne

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper