Bugsnax po 2 latach od premiery trafi na Steam w 2022 roku

Gry
1187V
Bugsnax po 2 latach od premiery trafi na Steam w 2022 roku
Igor Chrzanowski | 14.08.2021, 16:15

Malutki Bugsnax od twórców Octodad: Dadliest Catch stał się jedną z największych niespodzianek 2020 roku - pierwotnie wyśmiewany za słabą grafikę i dziwną tematykę tytuł został recenzenckim i sprzedażowym hitem PS4, PS5 oraz Epic Games Store.

Teraz deweloperzy z Young Horses ogłosili, że ekskluzywność gry dla Epic Games Store zostanie zakończona, aczkolwiek dopiero w 2022 roku, czyli co najmniej ponad rok od pierwotnej premiery 12 listopada 2020 roku.

Średnia ocen tytułu startowego dla konsol PlayStation 5 waha się w zależności od platformy od 72% do aż 79%, co sprawia, że dzieło pokręconych projektantów jest naprawdę godne naszej uwagi. Opowieść o reporterce pracującej nad materiałem o świecie Bugsnax została doceniona nawet przez zespół dokumentalistów z Noclip, którzy zrobili specjalny film dokumentalny o jej powstaniu - ten znajdziecie oczywiście na naszej stronie.

Teraz miłośnicy Steam mogą dodać Bugsnax do swojej listy życzeń i wyczekiwać premiery zaplanowanej na 2022 rok. Choć nie podano żadnych szczegółów, wiadomo że produkcja będzie tak samo dopracowana jak na każdej innej platformie do tej pory. 

Źródło: własne

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper