Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2021 18:25
Lucyfera Netflix
1587V

Lucyfer na zwiastunie finału. Netflix szykuje widzów na wielkie zakończenie

Netflix zaprasza widzów na wielkie zakończenie „Lucyfera”. Fani mogą liczyć na kolejne ciekawe wydarzenia, które są związane z wielką apokalipsą. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na ostatnie odcinki serialu.

10 września zobaczymy ostatnie odcinki „Lucyfera”. Jak wiadomo Netlfix uratował serial, by twórcy mogli pożegnać się z fanami na swoich warunkach i zespół odpowiedzialny za historię otrzymał dodatkowe sezony, by opowiedzieć widzom nowe wydarzenia.

Na streamingowej platformie zobaczyliśmy już czwarty i piąty sezon, ale Netflix jednocześnie potwierdził, że ostatnia seria zakończy opowieść. Dzisiaj możemy sprawdzić zwiastun finału, na którym nie brakuje wielu ciekawych scen... Choć trzeba mieć świadomość, że będzie to przyjemność dla wiernych fanów tego IP – pamiętajcie, że na serwerach korporacji znajdziecie wszystkie epizody, więc macie jeszcze czas na nadrobienie historii

Zakończenie „Lucyfera” to kolejna ważna premiera, którą Netflix zaproponuje widzom w następnych tygodniach – wczoraj mogliśmy sprawdzić pełny materiał promocyjny z „Wiedźmin Zmora Wilka”, a widzowie mogą także liczyć na „Dom z papieru”, „Cobra Kai” oraz główną historię „Wiedźmina”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Lucyfer Netflix Trailer zwiastun