Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.08.2021 10:43
Back 4 Blood jeszcze przed otwartą betą generuje wielkie zainteresowanie. Wyniki ze Steam
702V

Back 4 Blood jeszcze przed otwartą betą generuje wielkie zainteresowanie. Wyniki ze Steam

Beta testy Back 4 Blood cieszyły się wielką popularnością. Właśnie poznaliśmy pierwsze dane dotyczące frekwencji w próbnej wersji kodu nowej strzelaniny od Turtle Rock Studios.

Zgodnie z danymi SteamDB, w trakcie weekendu do bety Back 4 Blood udało się przyciągnąć prawie 100 tysięcy graczy w jednym momencie. Dokładnie Valve zarejestrowało 98 tysięcy osób bawiących się w becie w momencie największej aktywności, podczas weekendu. To wynik, który już teraz jest prawie tak dobry jak historyczny rekord Dead by Daylight (105 tysięcy graczy) i lepszy niż chociażby Stardew Valley (94 tysiące osób), War Thunder (63 tysięcy) czy Black Desert (60 tysięcy).

Jak widać przed najnowszą produkcją Turtle Rock roztacza się znakomita perspektywa rozwoju. Pamiętajmy, że dotychczasowe testy miały zamknięty charakter. W trakcie najbliższego weekendu beta ma być szeroko dostępna, dla każdego zainteresowanego, co pewnie ogromnie podbije wyniki notowane na Steam. Z pewnością tytuł będzie też bardzo popularny na Xboksach w związku z tym, że kooperacyjny shooter trafi do Game Pass już w momencie swojej premiery.

Publiczne beta testy Back 4 Blood rozpoczną się już w czwartek i potrwają do 16 sierpnia. Beta będzie dostępna na PC, PS4, PS5, XOne i XSX.

Sprawdźcie przy okazji porównanie jakości grafiki w Back 4 Blood na poszczególnych platformach.

Źródło: https://wccftech.com/back-4-blood-closed-beta-peaked-at-almost-100k-concurrent-users-on-steam/

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment