Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2021 19:15
Call of Duty: Modern Warfare 3
739V

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered „nie istnieje”. Activision zaprzecza wszystkim plotkom

Wydawca serii Call of Duty niespodziewanie wypowiedział się na temat popularnej plotki dotyczącej Call of Duty: Modern Warfare 3. Zdaniem Activision – wszystkie przedstawione informacje nie są prawdziwe. Gracze nie mogą liczyć na szybki powrót MW3.

W ostatnich dniach powróciła plotka, według której Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered zostało już przygotowane, a Activision czeka tylko na odpowiedni moment, by wydać odświeżoną strzelankę. Tytuł mógłby nawet zostać dodany do tegorocznego wydania Call of Duty.

Sytuacja najwidoczniej mocno nie pasowała wydawcy, ponieważ redakcja Charlieintel otrzymała oświadczenie, którym firma podkreśla, że „Remaster kampanii lub trybu sieciowego Call of Duty: Modern Warfare 3 nie istnieje”. Firma podkreśliła, że „wszystkie doniesienia na ten temat są nieprawdziwe”.

Activision zazwyczaj nie komentuje plotek, więc najwidoczniej informacja, według której korporacja zerwała umowę z Sony nie została dobrze przyjęta. Firma odpowiedzialna za markę Call of Duty postanowiła zakończyć wszystkie plotki – choć nie jest to standard dla tego wydawcy.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered nie powstaje, więc przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć, że tytuł trafi na rynek.

Źródło: https://charlieintel.com/modern-warfare-3-remastered-doesnt-exist/120733/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare 3 Infinity Ward Raven Software Sledgehammer Games