Iza Łęcka Iza Łęcka 06.08.2021 10:15
Golf Club: Wasteland data premiery i cena
398V

Golf Club: Wasteland zadebiutuje w znakomitej cenie. We wrześniu zagramy w postapokaliptyczną partyjkę golfa

Intrygujące połączenie gry w golfa z elementami gry logicznej zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca. Poznaliśmy datę premiery Golf Club: Wasteland i możemy sprawdzić nowy zwiastun, który ukazuje nietypową wizję postapokaliptycznego świata.

Nie znalazł się chętny na wykupienie Golf Club: Wasteland za 500 mln dolarów, dlatego wydawca ujawnił konkretną datę premiery produkcji. Firma Untold Tales oraz deweloperzy z Demagog Studio zapraszają na postapokaliptyczną partyjkę golfa – tytuł zadebiutuje 3 września.

Produkcja będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz PC i została wyceniona na około 40-45 zł (9,99 $ / 9,99 euro). Golf Club: Wasteland intryguje część graczy od pierwszej zapowiedzi, a przystępna cena może okazać się skuteczną zachętą do sprawdzenia propozycji.

Igor Simic, prezes Demagog Studios, potwierdził, że pierwotnie planowany był wcześniejszy debiut, jednak autorzy postanowili rozbudować pozycję – gracze mogą liczyć na darmowe dodatki

„Początkowo mówiliśmy, że premiera nastąpi w sierpniu, ale chcieliśmy wypolerować kilka darmowych dodatków, które dołączamy do gry, więc przesunęliśmy ją o tydzień. Zresztą, kto w tych czasach w ogóle patrzy w kalendarz?”

Warto przypomnieć, że Golf Club: Wasteland przedstawia paskudną wizję przyszłości – 99% rasy ludzkiej zniknęło z powierzchni Ziemi, a planeta stała się polem golfowym dla obrzydliwie bogatych, którym udało się uciec na Marsa. Jako samotny golfista otrzymujemy okazję nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności w tym sporcie, ale również możliwość odkrycia prawdy o przyczynach katastrofy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Demagog Studio Golf Club: Wasteland Untold Tales