Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2021 19:57
Call of Duty Vanguard
1531V

Call of Duty Vanguard potwierdzone? Oficjalna grafika twórców zawiera słowa „Nadchodzi Vanguard”

Od miesięcy czekamy na prezentację Call of Duty na 2021 rok, ale wiele na to wskazuje, że pokaz Call of Duty Vanguard nadciąga. Takie słowa ma zwiastować oficjalna grafika nowego sezonu, którą opublikowali twórcy serii.

Activision nadal nie zaprosiło graczy na wielki pokaz nowego Call of Duty, ale możemy mieć pewność, że tytuł zostanie zaprezentowany podczas najnowszego sezonu Call of Duty Warzone. Już wcześniej pojawiły się przecieki, według których strzelanka zostanie ujawniona przez grę z serii Battle Royale, a teraz możemy mówić o pewnym potwierdzeniu.

Twórcy serii Call of Duty opublikowali właśnie grafikę zapowiadającą start nowego sezonu w Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty Black Ops Cold War. Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ widzimy tutaj nie tylko nową bohaterkę, ale w tle pojawiają się japońskie znaki i wedłu graczy możemy tutaj znaleźć zdanie: „Nadchodzi Vanguard”.

Jak wiadomo Call of Duty 2021 ma otrzymać nazwę Call of Duty Vanguard, jednak przynajmniej aktualnie Activision oraz Sledgehammer Games (studio odpowiedzialne za shooter) nie potwierdziły podtytułu. Wszystko jednak powinno zostać ujawnione już wkrótce.

Warto dodać, że dzisiaj wieczorem odbędzie się spotkanie szefostwa Activision Blizzard z inwestorami, na którym mogą pojawić się nowe informacje o nadchodzącym Call of Duty.

Sprawdźcie również zwiastun nowego sezonu:

Źródło: Twitter: EricMaynardII

Tagi: Activision call of duty Call of Duty Vanguard Call of Duty: Vanguard Call of Duty: Warzone Sledgehammer Games