Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2021 18:30
Back 4 Blood
784V

Back 4 Blood z pełną prezentacją bety. Gameplay przygotowuje na rozgrywkę

Już wkrótce zainteresowani gracze otrzymają szansę sprawdzenia dużego wycinka Back 4 Blood. Twórcy postanowili przygotować fanów kooperacji na atrakcje i najnowszy materiał pokazuje całą zawartość oferowaną przez deweloperów podczas testów. Zobaczcie film i szykujcie się do strzelania.

Back 4 Blood to kooperacyjna gra od twórców Left 4 Dead. Deweloperzy tym razem specjalnie nie kombinują i proponują znane doświadczenie – grupa graczy musi wykonać określone zadania, a podczas rozgrywki należy eliminować kolejne fale zombiaków. Gameplay nie jest specjalnie zaskakujący, ale w tym wypadku najważniejsza jest rozgrywka.
To właśnie z tego powodu Turtle Rock Studios zapowiedziało dwie bety – pierwsza odbędzie się w najbliższy weekend, a kolejna zostanie zorganizowana w następnym tygodniu. W tym czasie wszyscy zainteresowani otrzymają szansę wypróbowania pozycji.

Redakcja IGN miała już okazję sprawdzić wycinek Back 4 Blood, więc dziennikarze przygotowali materiał prezentujący wrażenia, a jednocześnie pokazujący, na co tak naprawdę możemy liczyć. Głównym trybem Back 4 Blood są oczywiście zmagania PVE, ale w pozycji nie zabraknie rozgrywki PVP, w której gracze otrzymają szansę wcielania się w bestie.

Zamierzacie sprawdzić Back 4 Blood?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment