Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2021 15:40
CANAL+ online i Netflix
2232V

CANAL+ online i Netflix łączą siły. Klienci skorzystają ze wspólnej oferty

Od dzisiaj klienci CANAL+ online mogą w ramach jednego abonamentu skorzystać z połączonej oferty i oglądać również produkcje platformy Netflix. To pierwsza taka współpraca na polskim rynku – na dobry początek użytkownicy skorzystają z promocji.

CANAL+ online to serwis streamingowy, który łączy ofertę unikalnych seriali i filmów na życzenie oraz informacji i sportu na żywo. Użytkownicy mogą korzystać z produkcji płacąc miesięcznie za dostęp do treści – identycznie jak w przypadku Netflixa.

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ Edyta Sadowska, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ w Polsce, zapowiedziała nawiązanie wielkiej współpracy z Netflixem, na mocy której użytkownicy będą mogli skorzystać z łączonej oferty:

„Strategią CANAL+ jest bycie agregatorem treści. Współpracę z Netflixem zaczęliśmy od wspólnej oferty dla klientów telewizji satelitarnej, a dziś rozszerzamy ją na pole naszego serwisu online. Dzięki tej kooperacji dajemy klientowi najlepszą ofertę w najkorzystniejszej cenie”.

Propozycja w ramach jednego abonamentu zapewni użytkownikom między innymi: dostęp do Netflix i wszystkich jego produkcji, dostęp do międzynarodowych i polskich hitów prosto z kina, dostępnych dzięki umowom dystrybucyjnym CANAL+, wszystkich produkcji oryginalnych CANAL+ (seriali, filmów, dokumentów, programów lifestyle’owych) oraz sportu na żywo (m.in. PKO BP Ekstraklasa, Premier League (liga angielska), LaLiga Santander (liga hiszpańska), Ligue 1 Uber Eats (liga francuska), turnieje tenisowe WTA (mecze m.in. Igi Świątek) i NBA), a także 10. kanałów z rodziny CANAL+, w tym do kanału CANAL+ 4K Ultra HD.

Taka oferta została wyceniona na 40 zł przez pierwszy miesiąc oraz za 65 zł w kolejnych. Maja Porczyńska, Head of Business Development and Strategic Partnerships in CEE, potwierdza, że to kolejny etap wspólnej strategii:

„To kolejny etap strategicznej współpracy Netflix z CANAL+ Polska, którą rozpoczęliśmy już w 2019 roku, a dzisiaj rozszerzamy ją o CANAL+ online. Dzięki naszemu partnerstwu zaoferujemy polskim widzom CANAL+ jeszcze bogatszy dostęp do ich ulubionych seriali, filmów oraz wyjątkowych tytułów dla najmłodszych z unikalnej biblioteki Netflix. Tym samym stworzyliśmy na polskim rynku  jedyną w swoim rodzaju ofertę online z dostępem do najlepszych filmów, seriali i transmisji sportowych”.

W zeszłym tygodniu poznaliśmy sierpniowe oferty platformy Netflix i Canal+ online.

CANAL+ online i Netflix - oferta

Źródło: Informacja prasowa: Canal+

Tagi: CANAL+ online film Netflix serial