McDualSense nie trafi do graczy. Sony nie zgodziło się na współpracę z McDonald's

Gry
3452V
McDualSense nie trafi do graczy. Sony nie zgodziło się na współpracę z McDonald's
Iza Łęcka | 02.08.2021, 07:36

Japoński gigant branży zablokował pojawienie się na rynku pierwszych limitowanych kontrolerów do PlayStation 5 opracowanych przez McDonald's. McDualSense był przeznaczony dla 50 graczy, jednak nie zostanie uwzględniony w nadciągającej promocji.

W zeszłym tygodniu w sieci zawitało zdjęcie odświeżonego kontrolera DualSense, który szybko został okrzyknięty przez wielu sympatyków marki mianem „jednego z najbrzydszych padów w historii PlayStation”. Warto jednak zauważyć, że była to specjalna i limitowana wersja urządzeń opracowana przez McDonald's – korporacja planowała wprowadzić zaledwie 50 egzemplarzy pada, co niewątpliwie stanowiłoby nie lada gratkę dla wielu kolekcjonerów.

Australijski McDonald's z okazji swoich 50. urodzin planował specjalną akcję, w której klienci, oglądając sponsorowane audycje, mogli wygrać McDualSense – sprzęt jednak nie trafi na rynek. Wiele na to wskazuje, że nie doszło do wcześniejszych ustaleń z Sony, którego przedstawiciele nawiązali kontakt z przedsiębiorstwem. Poskutkowało to przełożeniem wydarzenia, a następnie potwierdzono, że pady nie będą częścią promocji:

„Sony PlayStation nie wyraziło zgody na użycie swojego kontrolera w materiałach promocyjnych związanych z proponowanym wydarzeniem Tydzień Streamów i przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Tydzień Streamów w McDonald's został przełożony, a kontrolery Sony PlayStation nie będą brane pod uwagę przy rozdawaniu nagród”.

McDonald's jako pierwsza światowa korporacja planował wprowadzić na rynek niezwykle limitowane pady do PlayStation 5, jednak pomysł został natychmiast wstrzymany. Jeśli urządzenia zostały wcześniej przygotowane i w pewnym momencie pojawią się na rynku, możemy oczekiwać, że będzie to niezwykle pożądany produkt dla sympatyków kolekcjonerskich gadżetów.

Tak prezentuje się McDualSense:

McDualSense nie trafi do graczy. Sony nie zgodziło się na współpracę z McDonald's

Źródło: https://theplaystationbrahs.com/2021/08/01/sony-sends-mcdualsense-controller-back-to-the-kitchen/

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper