Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2021 15:18
Vivo Netflix
491V

Vivo na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje nową animację Sony Pictures

Netflix wykupił kolejną produkcję od Sony Pictures i dzisiaj możemy sprawdzić pełny zwiastun animacji zatytułowanej „Vivo”. Platforma potwierdziła także datę premiery historii, która zostanie udostępniona już na początku przyszłego miesiąca.

Sony Pictures Animations sprzedało platformie Netflix prawa do „Mitchellowie kontra maszyny” i tytuł nie bez powodu został dobrze przyjęty przez wielu widzów (przeczytajcie naszą recenzję). Korporacje kontynuują współpracę i już 6 sierpnia zainteresowani zobaczą „Vivo”, czyli następną animację opracowaną przez Sony, ale za wydanie której będzie odpowiadać streamingowy gigant.

Netflix podkreśla, że „Vivo” to „ekscytująca opowieść o odkrywaniu swojej odwagi, odnajdywaniu rodziny wśród nietypowych przyjaciół oraz o wierze w to, że muzyka otwiera nas na całkiem nowe światy”. Głównym bohaterem jest tytułowy kinkażu, który wyrusza w podróż – jest to muzyczno-miłosna misja, by w imieniu swojego właściciela dostarczyć piosenkę do Marty.

Autorem muzyki jest Alex Lacamoire, scenariusz napisała Quiara Alegría Hudes, a za reżyserię odpowiadają Kirk DeMicco („Krudowie”) oraz Brandon Jeffords („Klopsiki kontratakują”). Aktualnie trudno powiedzieć, czy „Vivo” może podążyć drogą „Mitchellów”, jednak na pewno warto wyróżnić samą animacje, która ponownie wygląda świetnie.

Sprawdźcie pozostałe premiery platformy Netflix na sierpień.

Źródło: YouTube.com

Tagi: animacja Netflix vivo