Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2021 12:02
Baldo: The Guardian Owls
607V

Baldo: The Guardian Owls na nowym zwiastunie. Znamy datę premiery gry inspirowanej Zeldą

Jeszcze w 2021 roku zagramy w Baldo: The Guardian Owls. Naps Team ogłosiło datę premiery i zaprezentowało nowy zwiastun z gry, która czerpie garściami z wielkiego IP Nintendo oraz twórczości studia Ghibli.

Pierwszy raz o Baldo: The Guardian Owls wspominaliśmy w 2019 roku, jednak deweloperzy z Naps Team potrzebowali jeszcze sporo czasu, by udostępnić graczom przygodę osadzoną w barwnej krainie Rodia. Kilka miesięcy temu mogliśmy przyjrzeć się nowemu zwiastunowi, który zwiększył zainteresowanie przed nadciągającą premierą. Już w przyszłym miesiącu entuzjaści Ni no Kuni, Linka czy prac japońskiego studia animacji przekonają się, jak mocno włoskie studio inspirowało się znanymi produkcjami.

Aktualnie możemy potwierdzić, że Baldo: The Guardian Owls zadebiutuje na rynku 27 sierpnia. Najnowszy materiał prezentuje kilka przyjemnych dla oka lokacji – tytuł wyróżnia się charakterystyczną oprawą, a zespół stworzył różnorodnych przeciwników znajdujących się w wielu miejscówkach. Przed głównym bohaterem nie lada wyzwanie uratowania baśniowej krainy przed tajemniczą kreaturą.

Tytuł od premiery będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu, PC (Steam) oraz Apple Arcade. Deweloperzy wyraźnie adresują propozycję do szerokiego grona odbiorców, co może spotkać się z ciepłym przyjęciem.

Źródło: https://gamingbolt.com/baldo-the-guardian-owls-launches-on-august-27

Tagi: baldo data premiery Naps Team