Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.07.2021 10:11
Chucky wygląda obiecująco. Pierwszy zwiastun serialu, który wraca do korzeni marki
644V

Chucky wygląda obiecująco. Pierwszy zwiastun serialu, który wraca do korzeni marki

Od 2020 roku wiemy, że "Laleczka Chucky" dorobi się serialowej adaptacji. San Diego Comic-Con przyniósł konkretne informacje na ten temat.

Na SDCC 2021 nie zabrakło tematu wyczekiwanego przez wielu fanów horrorów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, które pojawiały się już w 2020 roku (pierwszą zajawkę produkcji możecie przypomnieć sobie tutaj).

Poznaliśmy w trakcie SDCC 2021 nazwę serialu. Rzecz nazywa się po prostu "Chucky" i zostanie udostępniona na Syfy oraz USA Network 12 października 2021 r. Serial stanowi kontynuację wydarzeń z "Cult of Chucky", czyli siódmego filmu w serii.

Pierwszy, pełny zwiastun serialu "Chucky" został ujawniony w trakcie SDCC 2021. Zajawka zaczyna się od 11 minuty nagrania. Warto jednak również posłuchać przemyśleń aktorów, którzy wystąpili w tej produkcji (również Brad Dourifa, który ponownie użyczył swego głosu tytułowej postaci). Cieszą też słowa reżysera i producenta tego przedsięwzięcia, którzy podkreślali w trakcie SDCC 2021, że chcą przywrócić klasyczny klimat pierwszych horrorów z demoniczną lalką. W 1 sezonie serialu obejrzymy 10 odcinków.

Źródło: YouTube
GameSpot

Tagi: chucky horror syfy