Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.07.2021 17:40
Star Trek Lower Decks
415V

Star Trek: Prodigy i Star Trek: Lower Decks na zwiastunach z SDCC 2021

San Diego Comic-Con 2021 trwa w najlepsze, dzięki czemu możemy zobaczyć zwiastuny aż dwóch kolejnych produkcji osadzonych w uniwersum Star Trek, które to odchodzą nieco od głównej sagi skupiając się na zainteresowaniu marką nowych odbiorców.

Zarówno Star Trek Prodigy jak i Star Trek: Lower Decks są serialami animowanymi mającymi na celu poszerzenie i tak już wielkiego kosmicznego uniwersum, z tą jednak różnicą, że każdy z nich skierowany jest do zgoła odmiennej grupy odbiorców.

Star Trek: Prodigy to bajka stworzona z myślą o najmłodszych, gdzie grupa młodych kosmitów musi nauczyć się współpracy podczas swoich pierwszych misji jako profesjonalny zespół do zadań specjalnych. Ich perypetie dostępne będą jednak niestety tylko w serwisie Paramount+, który na razie nie jest obecny w Polsce, ale być może jakaś rodzima stacja zdecyduje się na ukazanie tego naszym dzieciakom. 

Dla bardziej dojrzałych telewidzów stworzony został zaś serial Star Trek: Lower Decks, który w stylu współczesnych animacji dla dorosłych ukazuje losy zespołu z nieco niższych warstw struktury dowodzenia, któremu zawsze przypadają najgorsze zadania. Pierwszy sezon okazał się sporym sukcesem na Amazon Video Prime, więc już niebawem poznamy drugi sezon, który na początku trafi do USA, ale z czasem tak jak pierwszy może trafić do Polski.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/star-trek-prodigy-lower-decks-trailer-seriale-animowane-1627200821

Tagi: san diego comic con Star Trek Star Trek: Lower Decks Star Trek: Prodigy