HBO GO przypomina o najgorętszych premierach lipca

Filmy/seriale
1285V
HBO GO przypomina o najgorętszych premierach lipca
Bartosz Dawidowski | 23.07.2021, 10:31

Wczoraj HBO GO prezentowało hity, takie jak "Tenet", które wlecą do oferty platformy VOD do końca 2021 roku. Teraz firma przypomina o treściach, które już się pojawiły lub wylądują w jej ofercie w najbliższych dniach.

HBO GO postanowiło zareklamować najważniejsze premiery z tego miesiąca. Firma przypomia m.in. o pojawieniu się kompletu odcinków "Ricka i Morty'ego", o zupełnie nowym serialu "Biały Lotos", o wszystkich epizodach "Terapii", piątym sezonie "Sprawy Idealnej" (serial doczekał się oddzielnego trailera) i wreszcie o komplecie odcinków udanego kryminału "Mare z Easttown" czy kolekcji filmów z Batmanem.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w lipcu doszło do pewnych zmian w zapowiedzianej pod koniec czerwca ramówce. Z oferty lipcowej HBO GO wyleciały trzy filmy (m.in. "Niebiańska plaża" oraz "Bezdroża"), ale za to otrzymaliśmy szybciej odcinki specjalne Ricka i Morty'ego oraz film "Seks w wielkim mieście". Więcej na temat tej modyfikacji przeczytacie tutaj.

Przy okazji tematu HBO - niestety okazało się, że platforma HBO Max zostanie udostępniona w Europie ze sporym opóźnieniem, a nie w 2021 roku.

https://youtu.be/UIRKNdtp_Ds
https://youtu.be/5spWTUaT2xQ
https://youtu.be/Kcq2mKdBaMk
https://youtu.be/tEPbE5WayB8
https://youtu.be/Dx8fi-EXecY

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper