Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2021 09:19
Snake Eyes: Geneza G.I. Joe ostro krytykowany przez recenzentów. Finalny zwiastun filmu
757V

Snake Eyes: Geneza G.I. Joe ostro krytykowany przez recenzentów. Finalny zwiastun filmu

Snake Eyes: Geneza G.I. Joe od dzisiaj jest dostępne w amerykańskich i europejskich kinach (również w Polsce). Film, na który czekało wiele osób doczekał się już pierwszych recenzji.

Niestety nie jest dobrze. Z pierwszych werdyktów na temat "Snake Eyes: Geneza G.I. Joe" wyłania się mało pozytywny przekaz. Na Metacritic film opowiadający o historii tytułowego wojownika z klanu ninja Arashikage uzyskał średnią 4,3/10, wyciągniętą z 23 różnych werdyktów.

Wyjątkowo niskie oceny wlepiły filmowi serwisy The Globe (1,7/20), Observer (2,5/10) czy Screen Crush (3/10). Według tych redakcji Snake Eyes: Geneza G.I. Joe to policzek wymierzony w fanów marki, który odziera tytułowego, dawniej fascynującego bohatera, z tajemniczości. Na domiar złego sceny walki w obrazie są mało przekonujące i kiepsko zmontowane. "Snake Eyes jest pełny klisz rodem ze słabych filmów akcji, wrzucając je wszystkie na siłę i byle szybciej" - twierdzi Soren Andersen z The Seattle Times (ocena 3,8/10).

Rozczarowujący obraz wyłania się również, gdy spojrzymy na recenzje zgromadzone w serwisie RottenTomatoes, gdzie "Snake Eyes: Geneza G.I. Joe" uzyskał średnią 43%.

Poniżej czeka na was finalny zwiastun obrazu.

Tagi: film recenzje Snake Eyes