Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2021 12:08
Battlefield 2042 na porównaniu map z Bad Company 2 i Battlefield 3
1286V

Battlefield 2042 na porównaniu map z Bad Company 2 i Battlefield 3. Twórcy odświeżyli znane lokacje

W Battlefield 2042 znajdzie się tryb umożliwiający zapoznanie się z klasycznymi mapami, w związku z czym deweloperzy odrestaurowali miejscówki z trzech starszych odsłon serii. Na najświeższym porównaniu możemy przyjrzeć się, jak obecnie  prezentują się lokacje.

Battlefield Portal od premiery Battlefielda 2042 pozwoli powrócić na sześć klasycznych map z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 oraz Battlefield 3. Specjaliści z Ripple Effect Studios pracują nad edytorem, dzięki któremu sympatycy strzelania zadecydują o losach potyczek – wczoraj przedstawiliśmy szczegóły trybu.

Deweloperzy, pragnąc skorzystać ze znanych lokacji w Battlefield 2042, musieli zająć się ich odświeżeniem, dzięki czemu już dzisiaj możemy sprawdzić pierwsze porównanie, które ukazuje, że miejscówki powrócą z pewnymi zmianami. By zaoferować rywalizację na jak najlepszym poziomie, zespół wykorzystuje nowoczesną technologię. Ripple Effect Studios już zdążyło potwierdzić, że sympatycy strzelania mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Planujecie sprawdzić Battlefield Portal po debiucie Battlefield 2042? Tryb zapowiada się na nie lada gratkę dla graczy, którzy zjedli zęby na kolejnych odsłonach serii, a tym razem otrzymają możliwość wykreowania własnych wariantów zmagań.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Battlefield Battlefield 2042 Battlefield Portal DICE Electronic Arts