2 gry za darmo. Promocja pozwala pobrać Verdun

Gry
1338V
2 gry za darmo. Promocja pozwala pobrać Verdun
Wojciech Gruszczyk | 22.07.2021, 17:41

Verdun wylądowało w nowej promocji Epic Games Store. Gracze mogą zapoznać się z ciekawym shooterem, który choć ma swoje lata to powinien zainteresować niektórych fanów rozgrywki na PC. Użytkownicy mogą także wrzucić na listę Defense Grid: The Awakening.

Najnowsza promocja Epic Games zawiera dwie gry za darmo, a jednocześnie otrzymaliśmy zapowiedź następnych tytułów, które w przyszłym tygodniu zostaną objęte promocją. Gracze mogą w ten sposób ponownie rozbudować swoją bibliotekę o cztery pozycje – na dobry początek zapoznacie się z:

Verdun to shooter z 2015 roku, który w dniu debiutu zebrał oceny na poziomie 70%. Znacznie gorzej poradziło sobie konsolowe wydanie – choć gra debiutowała w następnych latach, to jednak zdobyła niższe noty: 56% na PlayStation 4 i 46% na Xboksie One.

Znacznie lepszy wynik osiągnęło Defense Grid: The Awakening – pozycja wylądowała na cyfrowych półkach sklepowych w 2008 roku i została ciepło przyjęta przez dziennikarzy (81%). Warto na pewno wspomnieć, że tytuł Hidden Path Entertainment to rozbudowana wersja gry typu Tower Defense.

Gracze mogą również zapoznać się z nową promocją na Epic Games Store, gdzie ponownie przeceniono wiele tytułów – szczegóły znajdziecie pod poniższym odnośnikiem. Jednocześnie sympatycy rozgrywki na PC mogą szykować się na Mothergunship oraz Train Sim World 2. Gry zostaną udostępnione 29 lipca.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper