Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 15:06
Wiedźmin: Zmora wilka Netflix
1196V

Wiedźmin: Zmora wilka na świetnym zwiastunie. Dynamiczna akcja przygotowuje na produkcję Netflixa

Netflix opublikował kolejny materiał z „Wiedźmin: Zmora wilka”, który pozwala spojrzeć na głównego bohatera historii. Vesemir zmierzy się z wieloma przeciwnikami i opublikowany zwiastun wygląda przyzwoicie.

Na WitcherConie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun „Wiedźmin: Zmora wilka”, ale mogliśmy mieć pewność, że to dopiero początek promocji nowej historii. Dzisiaj w końcu zaprezentowano kilka scen, podczas których główny bohater opowieści mierzy się z kolejnymi przeciwnikami.

„Wiedźmin: Zmora wilka” to film animowany, który zadebiutuje już 23 sierpnia i w tym wypadku autorzy skupili się na przedstawieniu historii Vesemira. Znany wiedźmin zajmie się wykonywaniem misji, a opublikowany materiał w bardzo dobry sposób wprowadza widzów w świat Andrzeja Sapkowskiego oraz samą opowieść.

Netflix potwierdził obsadę opowieści:

  • Theo James jako Vesemir.
  • Lara Pulver jako Tetra.
  • Mary McDonnell jako Lady Zerbst.
  • Graham McTavish jako Deglan.

Polska wersja językowa:

  • Vesemir - Kamil Pruban
  • Tetra - Ewa Prus
  • Deglan - Marek Karpowicz
  • Lady Zerbst - Ewa Kania
  • Narrator - Piotr Borowiec

Poznaliśmy także wstępny zarys postaci:

„Vesemir dorastał jako służący w posiadłości szlachcica, pracując długie dni za zbyt niską stawkę. Pragnie wyrwać się ze swojej pozycji społecznej i wyruszyć w podróż po kontynencie, by odnaleźć swoje przeznaczenie”.

„Tetra Gilcrest to potężna czarodziejka, która wywodzi się od jednego z pierwszych magów na Kontynencie i wierzy, że magia łączy wszystkie rzeczy piękne. Ona i jej zwolennicy pracują nad utrzymaniem pokoju na Kontynencie, dbając o to, by magia nie była nadużywana”.

„Lady Zerbst to szlachcianka z Kaedwen, która po śmierci męża odziedziczyła jego miejsce w radzie doradczej króla. Od tamtej pory stała się jednym z najbardziej zaufanych doradców króla i zagorzałą zwolenniczką wiedźminów”.

„Deglan wychował się na surowych, bezlitosnych wyspach Skellige i jest twardym wojownikiem-przywódcą czarowników. Jest zaciekle lojalny wobec swoich "chłopców" i zrobi wszystko, co konieczne, by ich chronić”.

Netflix ponownie uśmiecha się do fanów gry:

Warto przypomnieć, że Netflix oficjalnie wszedł w branżę gier i zamierza w przyszłości oferować na platformie produkcje w cenie abonamentu.

Źródło: YouTube.com
Twitter: witchernetflix

Tagi: Netflix Wiedźmin Wiedźmin: Zmora wilka