Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2021 11:07
Chip 'n' Dale: Park Life. Wiewiórki szaleją w nowym animowanym serialu przed premierą w kinach
556V

Chip 'n' Dale: Park Life. Wiewiórki szaleją w nowym animowanym serialu przed premierą w kinach

Disney przypomniał sobie o parze wiewiórek z marki "Chip 'n' Dale". Tytułowe futrzaki powracają w nowym serialu, a następnie wystąpią w filmie CGI/live-action. 

Większość z nas pamięta przygody dwóch wiewiórek z dzieciństwa. Okazuje się, że Disney przygotował nowe przygody Chipa i Dale'a. Firma przygotowała już zwiastun nowego serialu animowanego "Chip 'n' Dale: Park Life", którego reżyserem jest Jean Cayrol. Animację wykonało Walt Disney EMEA Productions i Xilam.

Na pewno nie można tu mówić o specjalnych udziwnieniach znanej już od 1947 roku formuły, czyli od pierwszej kreskówki "Chip 'n' Dale". Dwóch małych bohaterów znów dokazuje w parku, próbując zgromadzić jak największe zapasy jedzenia, przeszkadzając przy tym w wypoczynku m.in. Pluto czy Donaldowi. W każdym epizodzie zobaczymy trzy krótkie historie, trwające razem ok. 21 minut.

"Chip 'n' Dale: Park Life" zadebiutuje w ofercie platformy VOD Disney+ już 28 lipca 2021 r. Niestety w Polsce wciąż nie mamy dostępu do tej usługi.

W 2022 roku ma dojść do premiery kinowego filmu "Chip 'n' Dale: Rescue Rangers". W tym przypadku zobaczymy fuzję animacji CGI z występami aktorów (live-action), tak jak np. ostatnio w "Sonicu".


Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/chip-n-dale-park-life-zwiastun-disney-plus-wiewiorki-1626854961

Tagi: