Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2021 21:24
Jackass 4 na pełnym zwiastunie
2709V

Jackass 4 na pełnym zwiastunie. Johnny Knoxville i Steve-O powracają w szalonej serii

W październiku odbędzie się premiera „Jackass 4”, więc możemy dzisiaj sprawdzić pierwszy zwiastun nowego filmu ze zwariowanej serii. W produkcji powrócą znani bohaterowie, którzy ponownie wezmą udział w serii różnych wyzwań.

Jackass powróci za sprawą „Jackass Forever” lub „Jackass 4”. Widzowie w tym wypadku otrzymają znane atrakcje – ponownie grupa z Johnnym Knoxvillem i Steve-O na czele sprawdzi swoją wytrzymałość podczas wykonywania wielu zwariowanych zadań. Tytuł Paramount Pictures zadebiutuje na rynku już 22 października, więc fani serii mogą szykować się na kolejne atrakcje.

Podczas przygotowania „Jackass 4” wydarzyło się kilka niespodziewanych sytuacji – po dwóch dniach prac na planie Steve-O jak i Johnny Knoxville trafili do szpitala, a opracowanie kolejnych scen musiało zostać przerwane z powodu pandemii. Główni bohaterowie serii zmierzyli się z kilkoma problemami, przez które opracowanie projektu było niezwykle wymagające.

„Jackass 4” jest według oficjalnych informacji powrotem „kolejnej rundy przezabawnych, dziko absurdalnych i często niebezpiecznych popisów”, a zaprezentowany zwiastun jest tego dobrą zapowiedzią.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Cwaniaki z Hollywood”, „Mythic Quest” oraz „Ulica Strachu - część 3: 1666 i 1994 część 2”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Jackass Jackass 4 Jackass Forever Trailer zwiastun