Iza Łęcka Iza Łęcka 19.07.2021 08:16
Nowa gra Ubisoftu na kolejnych materiałach
1688V

Nowa gra Ubisoftu na kolejnych materiałach. Tajny Tom Clancy's intryguje graczy

Ubisoft jeszcze dzisiaj przedstawi światu nową produkcję z serii Tom Clancy's. Opracowano został 40-minutowy materiał, podczas którego poznamy wiele szczegółów dotyczących gry. Co ciekawe, w sieci znalazły się następne materiały ukazujące tajny tytuł.

Marka Tom Clancy's zostanie rozbudowana o pierwszoosobową strzelankę, która była już testowana przez pierwszych graczy, dzięki czemu tuż przed pokazem możemy sprawdzić krótkie urywki z tytułu. Na filmach szybko dostrzeżemy, że zawodnicy biorą udział w różnych trybach – widzimy dwa warianty rozgrywki, a jeden z nich przypomina typową dominację z trzema punktami do zdobycia.

Przedstawione urywki prezentują gameplay przypominający Overwatch (ze względu na umiejętności) czy też Call of Duty, na co zwróciło uwagę wielu sympatyków strzelania. Wcześniejsze publikacje przyniosły swój efekt, bowiem na Twitterze trwa dyskusja dotycząca nowej propozycji Francuzów. Czy zaproponowany zostanie shooter, który będzie w stanie rywalizować z grami Activision oraz Blizzarda? Tego zapewne dowiemy się wkrótce.

Niebawem powinniśmy również poznać masę konkretów dotyczących tytułu – istotnymi wiadomościami na pewno będą model biznesowy oraz termin premiery. Ubisoft zrobiłby niemałą niespodziankę, wrzucając grę do sklepów i decydując się na zmagania free-2-play. Nie jest żadną niespodzianką, że producent i wydawca planuje systematycznie stawiać na pozycje F2P.

Pokaz gry rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00.

Źródło: Twitter: Okami13_
Twitter: Get_Flanked

Tagi: gameplay Tom Clancy's Ubisoft