Xbox z całą masą ekskluzywnych gier. Xbox Polska prezentuje produkcje Xbox Game Studios

News
3665V
Xbox z całą masą ekskluzywnych gier. Xbox Polska prezentuje produkcje Xbox Game Studios
Wojciech Gruszczyk | 15.07.2021, 18:43

Wewnętrzne studia Microsoftu przygotowują się do kilku najbliższych premier, ale nie możemy zapomnieć, że Xbox Game Studios pracuje nad wieloma tytułami, które trafią do nas w następnych miesiącach lub latach. Xbox Polska postanowiło podsumować już ujawnione produkcje i jedno jest pewne – posiadacze Xboksów nie będą się nudzić.

Na ostatnim pokazie Microsoftu zobaczyliśmy mnóstwo tytułów zmierzających na rynek i do Xbox Game Pass, ale podczas wydarzenia nie zaprezentowano wszystkich gier, które opracowują zespoły Phila Spencera. Xbox Game Studios w następnych miesiącach zaoferuje graczom sporo mocnych tytułów i Xbox Polska postanowiło podsumować nadciągające pozycje.

Jeszcze w 2021 roku na Xboksach Series X|S i Xboksie One zagramy w między innymi Forza Horizon 5, Halo Infinite oraz Psychonauts 2, ale to oczywiście dopiero początek, ponieważ twórcy Microsoftu dbają jeszcze o między innymi takie pozycje jak: The Outer Worlds 2, Starfield, Redfall, Avowed, Everwild, Indiana Jones, Fable czy też State of Decay 3.

Xbox Polska nie zapomina również o przygodzie, która choć aktualnie nie będzie mogła trafić na Xboksy Series X|S, to jednak wyląduje na PC – Ghostwire: Tokyo.

Jak widać powstaje sporo ciekawych i mocnych gier... Teraz pozostaje tylko zaczekać aż Microsoft wrzuci te produkcje na rynek i do Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (148)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper