Iza Łęcka Iza Łęcka 14.07.2021 07:00
Nowości na PS5 i PS4 prezentowane przez Sony
984V

Nowości na PS5 i PS4 prezentowane przez Sony. W jakie gry warto zagrać w tym tygodniu?

Posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 mogą przygotować się na następną dawkę nowości. Redakcja PlayStation Access opracowała materiał pokazujący, jakimi tytułami warto się zainteresować w najbliższym czasie. Zobaczcie materiał wideo.

W tym tygodniu na konsolach Sony ponownie nie zabraknie ciekawych nowości, dlatego dziennikarze PlayStation Access sporządzili zestawienie na zlecenie brytyjskiego oddziału. Główną premierą tego tygodnia okazuje się F1 2021 – już wcześniej prezentowaliśmy naszą recenzję gry oraz opublikowaliśmy wrażenia dziennikarzy. Wszyscy są raczej zgodni, że Codemasters w ciągu kilku miesięcy zaoferowało kolejne mocne wyścigi.

Jedną z propozycji, która może zwrócić naszą uwagę, jest niezależna przygodówka Where the Heart Lies (tytuł obecnie zadebiutował wyłącznie na PS5 i PS4) poświęcona historii Whita Andersona. Próbując ratować swojego psa w trakcie burzy, mężczyzna trafia do tajemniczej krainy, w której ponownie doświadcza wydarzeń ze swojego życia i może zmienić ich bieg, wpływając na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jutro ma swoją premierę także Lost at Sea, czyli przygodówka z elementami logicznymi, w której gracze trafiają na klimatyczną wyspę, jednak podróż ma charakter egzystencjalny, a realizując następne zagadki i minigry, odzyskujemy utracone wspomnienia. Druga produkcja będzie dostępna na PS5, XSX|S i PC.

Ekipa PlayStation Access przypomina również o trwającej promocji na PlayStation Store oraz nowej ofercie PlayStation Plus. Od zeszłego tygodnia subskrybenci abonamentu mogą pobrać między innymi A Plague Tale: Innocence i Call of Duty Black Ops 4.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 ps4 ps5 Sony