Iza Łęcka Iza Łęcka 13.07.2021 13:33
Hit & Run prezentowany przez Netflix
1055V

Hit & Run prezentowany przez Netflix. Thriller pełen akcji na zwiastunie

Netflix kontynuuje przyjętą strategię i stawia na produkcje od rozmaitych twórców z różnych części świata. „Hit & Run” to najnowsza izraelska propozycja, która doczekała się pierwszego zwiastuna. Historia może zainteresować entuzjastów filmów akcji.

Streamingowy gigant powoli rozpoczyna promocję sierpniowej ramówki, którą już na początku miesiąca wzbogaci „Hit & Run”. Avi Issacharoff, Lior Raz, Dawn Prestwich oraz Nicole Yorkin, czyli autorzy takich produkcji jak „Fauda” i „The Killing” przygotowali nowy serial skupiający się na zbrodni i międzynarodowej intrydze.

„Hit & Run” przedstawia historię Segeva Azulai z Tel Awiwu, którego żona ginie w tajemniczym wypadku samochodowym. Mężczyzna jest przekonany, że nie był to wyłącznie nieszczęśliwy przypadek i decyduje się znaleźć morderców na własną rękę. W Stanach Zjednoczonych odkrywa niespodziewane fakty z życia ukochanej, musi zmierzyć się z własną trudną przeszłością żołnierza sił specjalnych i dążyć do ochrony córki, której życie jest zagrożone.

Pierwszy zwiastun „Hit & Run” zapowiada całkiem emocjonujące widowisko, w którym nie zabraknie nagłych zwrotów akcji - twórcy zapowiadają, że chcą utrzymać widzów w ciągłej niepewności. Fabuła serialu rozgrywa się od Tel Awiwu po Nowy Jork, a wystąpią w nim Lior Raz, Neta Orbach, Kaelen Ohm, Moran Rosenblatt, Gal Toren oraz Sanaa Lathan.

Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje produkcji udostępnionych na Netflixie - serialu „Książęta” oraz horroru „Ulica strachu część 2: 1978”. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: hit & run Netflix Trailer zwiastun