Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.07.2021 10:28
Snake Eyes: Geneza GI Joe gotowe do premiery. Filmik prezentuje tworzenie kaskaderskich scen
686V

Snake Eyes: Geneza GI Joe gotowe do premiery. Filmik prezentuje tworzenie kaskaderskich scen

Miłośnicy marki GI Joe nie mogą narzekać na brak świeżych atrakcji, związanych z tą serią w ostatnim czasie. Po wydaniu gry GI Joe Operation Blackout przychodzi pora na kinowy film.

Zbliżamy się do kinowej premiery "Snake Eyes: Geneza GI Joe", które na wielki ekran wjedzie w Polsce 23 lipca 2021 r. Przed tym wydarzeniem możemy obejrzeć kolejny filmik z tego obrazu; tym razem materiał wideo poświęcony jest przygotowywaniu kaskaderskich scen akcji, których nie brakuje w filmie.

Za reżyserię "Snake Eyes" zabrał się Robert Schwentke, który na już na koncie takie produkcje jak "Kapitan" z 2017 roku, "Red" z 2010 roku i "Zaklętych w czasie" (2009). Schwentke już wielokrotnie pokazywał, że potrafi tworzyć mocne kino, co daje nadzieje na porządny film.

Film opowiada historię tytułowego, samotnego wojownika, który zostaje wcielony w szeregi klanu ninja Arashikage. Pewne wydarzenia sprawiają jednak, że drogi klanu i protagonisty się rozchodzą. W filmie prześledzimy ten proces i to, jak Snake Eyes został słynnym członkiem grupy GI Joe.

Przypominam przy okazji o grze GI Joe: Operation Blackout, wydanej w 2020 r.

Tagi: film G.I. Joe gi joe kino