Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2021 08:56
Kunoichi Yennefer
1975V

Wiedźmin otrzyma kolejną efektowną i drogą figurkę. CD Projekt RED przedstawił Kunoichi Yennefer

CD Projekt RED rozbudowuje serię specjalnych statuetek z Wiedźmina, przygotowując następne egzemplarze. Po Ciri oraz Geralcie nadszedł czas na Yennefer, której postać również została połączona z japońskim klimatem. Dopracowany projekt robi ogromne wrażenie.

Pod koniec minionego miesiąca na portalu przedstawiliśmy najnowszą figurkę z Wiedźmina ukazującą Geralta oraz Płotkę. Za realizację odpowiadał zespół Dark Horse, tymczasem CD Projekt RED również nie zapomina o popularnej serii.

Polacy zaprezentowali Kunoichi Yennefer, która opanowała trudną sztukę ninjutsu:

„Niewiele osób jest w stanie opanować wymagającą sztukę ninjutsu, ale dla Yennefer z Vengerbergu nie ma rzeczy niemożliwych. Jej spryt, zwinność i odwaga czynią ją niepokonaną kunoichi, która w najmniej spodziewanym momencie potrafi uderzyć z zabójczą precyzją. Ta epicka, 30-centymetrowa figurka to Yen w zupełnie nowym wcieleniu!”

Najnowsza propozycja została wykonana z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów – Yennefer jest ręcznie malowana, dlatego twórcy podkreślają, że poszczególne egzemplarze mogą się nieco różnić. Model wraz z podstawą mierzy 43 cm, zatem jest całkiem pokaźnych rozmiarów. Entuzjaści wiedźmińskich gadżetów, którzy zakupią figurkę, otrzymają ją już w grudniu 2021 roku – wystarczy przygotować 1450 zł (cena w przedsprzedaży) oraz przynajmniej 11,07 zł za wysyłkę.

Kunoichi Yennefer będzie idealnie pasować do ronina Geralta oraz Ciri z Kitsune – choć na zebranie wskazanego zestawu będzie mogła pozwolić sobie tylko określona grupa fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, ponieważ ceny figurek nie należą do najniższych.

Źródło: Twitter: witchergame

Tagi: CD Projekt RED figurka Kunoichi Yennefer Wiedźmin yennefer