Need For Speed Underground 2 Remaster zbiera pochwały od graczy. Fani pokazali, jak powinna wyglądać gra

News
10968V
Need For Speed Underground 2 Remaster zbiera pochwały od graczy. Fani pokazali, jak powinna wyglądać gra
Wojciech Gruszczyk | 09.07.2021, 20:15

Furorę w Sieci robi najnowszy materiał Need For Speed Underground 2 Remaster, który jednak nie został przygotowany przez jeden z zespołów Electronic Arts. To rosyjscy fani wyścigów stworzyli zwiastun, który pobudził sympatyków tej serii.

Electronic Arts przez lata nie zajmowało się odświeżaniem klasycznych produkcji ze swoich największych serii, ale jak wiadomo firma zmieniła zdanie i na rynku pojawiły się pierwsze remastery. Gracze wciąż zastanawiają się, dlaczego EA nie zleciło odrestaurowania Need For Speed Underground 2, więc problemem postanowili zająć się fani uniwersum.

Zwiastun stworzony przez rosyjską firmę Odonata, w której znajdują się animatorzy oraz graficy z zamiłowaniem do samochodów i wyścigów, pokazuje jak powinien wyglądać odświeżony NFS. Całość w zasadzie nie prezentuje się jak typowy remaster, a raczej konkretny remake, jednak trzeba przyznać jedno – właśnie taki NFS powinien pojawić się na rynku.

Bardzo możliwe, że jeszcze w lipcu zobaczymy nową odsłonę serii Need for Speed, bo choć jak wiadomo tytuł nie zadebiutuje pod koniec 2021 roku, to jednak EA może małymi krokami rozpocząć kampanię marketingową gry i pobudzić fanów pokazując nowe wyścigi.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-need-for-speed-underground-2-remaster-trailer-is-a-thing-of-beauty-20210709

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper