Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2021 10:31
Space Punks
970V

Space Punks będzie dostępne za darmo. Zobaczcie długi gameplay z gry Flying Wild Hog

W przyszłym tygodniu Space Punks będzie dostępne dla pierwszych graczy, dlatego potwierdzono szczegóły dotyczące modelu biznesowego gry. Dodatkowo możemy sprawdzić kilkudziesięciominutowy fragment rozgrywki z nowej produkcji polskiego studia.

Flying Wild Hog przygotowuje się do następnej premiery. Już 14 lipca Space Punks trafi na PC i będzie dostępne wyłącznie na Epic Games Store. Twórcy zdecydowali się na model biznesowy free-2-play, jednak w okresie Wczesnego Dostępu zainteresowani użytkownicy będą mogli zarejestrować chęć otrzymania darmowego klucza lub nabyć Founders Pack wyceniony na 99 lub 169 złotych:

  • Swag Pack: Najbardziej podstawowy pakiet dla każdego początkującego wyrzutka gwarantujący dostęp do wersji Early Access i odblokowujący wszystkie cztery główne postaci. Zawiera także Battle Pass dla sezonu 1 otwartej bety, ekskluzywne tła, cztery emotki, Epic Cape i efekt Epic Dash. Cena: 99 zł
  • Splendor Pack: Najlepszy zestaw startowy dla najbardziej hardkorowych wyrzutków zawiera wszystko to, co Swag Pack i dodatkowe przedmioty – cztery skórki Epic Character Skins, Epic Player Entrance i wiele więcej. Cena: 169 zł

Zimą rozpocznie się otwarta beta, w trakcie której wszyscy będą mogli wypróbować Space Punks, natomiast w 2022 roku produkcja zadebiutuje na konsolach – PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksach One.

Gra jest przedstawiana jako izometryczny action-RPG, który zgodnie z opinią Michała Szustaka (CEO i współzałożyciela Flying Wild Hog) zaoferuje wiele elementów charakterystycznych dla stylu studia:

„Tworzymy wybuchowe, dynamiczne gry akcji od ponad 12 lat. To cześć naszego DNA. Przy Space Punks kontynuujemy tę tradycję i nie możemy być bardziej szczęśliwi z ogłoszenia kolejnego dodatku do naszego portfolio niesamowitych gier. Jesteśmy strasznie dumni z tego, co przygotował nasz krakowski zespół – smakowitą mieszankę najwyższej jakości gry action-RPG w świecie science-fiction, okraszoną niesamowitym humorem.”

Tak prezentują się cechy główne Space Punks:

  • Niekończący się arsenał: Gnaty, granaty, gadżety i graty. Jakiej tylko broni szukacie - ta galaktyka ją ma, każda z nich zaprojektowana do jednego: natychmiastowej destrukcji.
  • Moc bez ograniczeń: Jeżeli jest jedna rzecz, jakiej chce się we wszechświecie, to chce się jej WIĘCEJ. Chodzi o kosmiczną mamonę. Zdobądźcie ją. Zdobądźcie sławę. I stańcie się potężniejsi z każdą misją.
  • Brak bohaterów: Wyrzutki. Piraci. Szumowiny. Tylko nie nazywajcie ich bohaterami. Może i mają serca ze złota, ale z łatwością wymienią je w lombardzie na pieniądze na nową broń.
  • Dzielenie się chwałą: Oczywiście, trzeba będzie podzielić się łupem, ale nic nie pobije satysfakcji z zakończonej sukcesem misji w towarzystwie najlepszych przyjaciół.
  • Całkiem nowy wszechświat: Dziwna i wspaniała galaktyka pełna dziwnych i nie-tak-wspaniałych rzeczy… czekających tylko na to, żeby was zabić. Lepiej zabić je wcześniej.

Źródło: Informacja prasowa: koolthings

Tagi: Flying Wild Hog Jagex Space Punks