Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2021 08:18
Arcadegeddon
753V

Arcadegeddon już dostępny. Gra jest tańsza na PC – zobaczcie gameplay z wersji na PS5

Arcadegeddon nie otrzymało rozbudowanej kampanii promocyjnej – po pokazie pozycja wylądowała na PlayStation Store i Epic Games Store. Tytuł został udostępniony w formie Wczesnego Dostępu na dwóch platformach i jest tańszy w wersji na PC.

W trakcie ostatniego State of Play podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami z Arcadegeddon, czyli nowej kooperacyjnej strzelanki studia Illfonic, autorów Predator: Hunting Grounds i Friday the 13th: The Game. Mateusz miał okazję sprawdzić  produkcję na przedpremierowym pokazie i wskazał kilka jej cech, które mogą zwrócić uwagę entuzjastów gatunku.

Od razu po wydarzeniu Sony shooter został dodany do PlayStation Store oraz w Epic Games Store. Gracze korzystający z PS5 muszą zapłacić 84 zł za dostęp do gry, natomiast wersja na PC została wyceniona na 69 zł. Sony i Epic Games podkreślają, że jest to Wczesny Dostęp, a deweloperzy zapewniają o stałej rozbudowie produkcji.

Jak możemy przeczytać na stronie produktu, Arcadegeddon to „nieustannie rozwijająca się wieloosobowa strzelanka”, która zaoferuje rozgrywkę PVE i PVP. Już w przypadku Predator: Hunting Grounds i Friday the 13th: The Game zespół IllFonic udowodnił, że regularnie dba o swoje pozycje. Przypomnijmy, że ostatnio do tytułu z 2020 roku dodany został Arnold Schwarzenegger.

Nie musieliśmy czekać zbyt długo, by w sieci znalazły się pierwsze materiały z rozgrywki, które ukazują wydanie na PlayStation 5. Planujecie sprawdzić Arcadegeddon?

Źródło: PlayStation Store
Epic Games Store

Tagi: Arcadegeddon gameplay Illfonic pc ps5