Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2021 08:57
PS5 otrzyma nowy shooter - Arcadegeddon
900V

PS5 otrzyma nowy shooter – gra zostanie zaprezentowana na State of Play? Koreańczycy zdradzili plany

W bazach danych koreańskich i tajwańskich odpowiedników PEGI została udostępniona nowa produkcja zmierzająca na PlayStation 5. Arcadegeddon to najświeższa propozycja studia Illfonic, które najwyraźniej nadal mocno współpracuje z Sony. 

Arcadegeddon może okazać się jedną z niespodzianek dzisiejszego State of Play. Jest to najnowsza gra studia Illfonic, czyli autorów Predator: Hunting Groundswspomniany tytuł również został przedstawiony na małym pokazie Sony

Illfonic nie zmienia przyzwyczajeń, podąża wytyczoną wcześniej ścieżką i ponownie planuje zaoferować kooperacyjny shooter – pozycja pojawiła się w bazach danych firm zajmujących się ratingiem. Nie ulega wątpliwości, że tuż przed wydarzeniem japońskiego giganta branży pojawienie się nowej produkcji wydaje się nieprzypadkowe.

Debiutujący w 2020 roku Predator: Hunting Grounds nie podbił rankingów sprzedaży, a w wersji na PS4 otrzymał oceny na poziomie 56%. Następnie Sony zapowiedziało edycję na PC, która uzyskała nieco wyższe noty (62%). Nie można jednak stwierdzić, że amerykański zespół oferuje najwyższej jakości strzelanki – w 2017 roku deweloperzy wypuścili na rynek Friday the 13th: The Game, który od początku mierzył się ze sporymi problemami (średnia na poziomie 53-61%).

Źródło: https://www.psu.com/news/arcadegeddon-ps5-rating-leaks-new-co-op-shooter-from-the-predator-hunting-grounds-team/

Tagi: arcadegeddon Illfonic PlayStation 5 ps5