Xbox FPS Boost może wkrótce otrzymać nowe gry. Włosi za wcześnie opublikowali wiadomość

Plotka
1977V
Xbox FPS Boost może wkrótce otrzymać nowe gry. Włosi za wcześnie opublikowali wiadomość
Wojciech Gruszczyk | 07.07.2021, 19:14

Włoski oddział Xboksa zwiastuje nadejście nowych gier do Xbox FPS Boost. Technologia może wkrótce ulepszyć kolejne produkcje i na liście powinna pojawić się przynajmniej jedna pozycja From Software. Gracze mogą wkrótce poczuć nową jakość rozgrywki w Dark Souls 3.

Na początku maja Microsoft potwierdził znaczące rozbudowanie zestawienia Xbox FPS Boost – do oferty trafiło kolejne 74 produkcje. Lista została rozbudowana o kilka ciekawych pozycji, a takie gry jak Battlefield 5, Mad Max, Star Wars Battlefront 2 czy też Titanfall 2 działają na Xboksie Series X w 120 klatkach na sekundę.

Zestawienie nie zostało rozszerzone od dwóch miesięcy, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym tygodniu otrzymamy pozytywną wiadomość. Włoski oddział Xboksa opublikował na Instagramie grafikę, która zwiastuje ulepszenia nadciągające do Dark Souls 3.

Bardzo możliwe, że firma przedstawiła pierwszy tytuł przed czasem, ale nie zdążyła już usunąć grafiki z relacji na Instagramie.

Warto przypomnieć, że Dark Souls 3 na Xboksie One działa w 30 klatkach na sekundę, ale tytuł ma drobne problemy z utrzymaniem tej płynności animacji. Sytuacja została poprawiona na Xboksie One X, ale nawet w tej sytuacji nie mogliśmy liczyć na więcej niż 30 fps.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/07/xbox_looks_set_to_reveal_more_fps_boost_titles_soon_including_dark_souls_3

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper