Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.07.2021 16:44
red dead redemption 2
4246V

69-letni gracz splatynował Red Dead Redemption 2

69-letni gracz postawił sobie za cel ukończenie wszystkich aktywności w Red Dead Redemption 2 - koniec końców, udało mu się tego dokonać.

Na Reddicie, a dokładniej subreddicie poświęconemu najnowszemu hitowi od Rockstar Games, Red Dead Redemption 2, pojawił się interesujący post fana gier wideo - zachodni gracz poinformował społeczność, że jego ojciec właśnie wykonał wszystkie aktywności w przygodzie Arthura Morgana.

Uzyskanie 100% ukończenia gry Red Dead Redemption 2 nie należy do najłatwiejszych rzeczy - amerykańscy deweloperzy zadbali o wiele ciężkich zadań opcjonalnych (chociażby łowienie legendarnych ryb i szukanie dobrze ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich), których odhaczenie zajmuje sporo czasu. Nie przeszkadzało to jednak 69-letniemu graczowi, który od kilku ostatnich miesięcy ciągle poznawał historię gangu Van Der Linde.

Co jednak najciekawsze, to nie pierwsze większe osiągnięcie ojca użytkownika kryjącego się pod pseudonimem "kleverone". Pewien czas temu do tejże rodziny wiadomość głosową wysłał Roger Clark, aktor wcielający się w postać Arthura Morgana, którą syn postanowił puścić swojemu rodzicowi w dzień 69. urodzin. Pięknie przeżycie, prawda?

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-redemption-2-69-year-old-dad-100-game-completion/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two