Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2021 11:08
Kosmiczny Mecz 2 z rapującym Porkym. Muzyczna scena z filmu przed kinową premierą
1673V

Kosmiczny Mecz 2 z rapującym Porkym. Muzyczna scena z filmu przed kinową premierą

"Kosmiczny Mecz 2" (a w zasadzie "Kosmiczny Mecz: Nowa Era") znajduje się już na ostatniej prostej przed premierą w polskich kinach. Film dorobił się właśnie świeżego materiału wideo.

W nowym "Kosmicznym Meczu" oczywiście nie zabraknie motywów humorystycznych. Jednym z takich żartobliwych wątków będzie muzyczny popis Porky'ego, który podczas rapowania przestaje się jąkać. Jak występ sympatycznego prosiaka wypada w "Kosmiczny Mecz: Nowa Era" możemy sprawdzić już teraz, 2 tygodnie przed kinową premierą filmu. "Kosmiczny Mecz: Nowa Era" wjedzie na wielki ekran w Polsce dokładnie 16 lipca 2021 r

Nowy "Space Jam" wywołał spore kontrowersje wśród fanów części pierwszej. Niektórzy zarzucali producentom tej fuzji animacji i filmu live-action, że przesadnie zmienili wygląd niektórych postaci (w szczególności Loli). Ze zmian w projektach bohaterki tłumaczył się nawet sam reżyser produkcji, Malcolm D. Lee, który stwierdził, że nie podobał mu się "bardzo seksualny" wizerunek postaci z "Kosmicznego Meczu", z 1999 roku.

Źródło: YouTube

Tagi: film kino kosmiczny mecz Space Jam