Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2021 09:28
PlayStation 5 Sony
575V

Sony zachęca do gry ze znajomymi. Firma pokazuje możliwości PS5

Sony kontynuuje promocję możliwości PlayStation 5 i tym razem japoński producent zachęca graczy do rozgrywki ze znajomymi. Firma pokazuje funkcje konsoli i prezentuje jak łatwo można połączyć się z przyjaciółmi, by wspólnie cieszyć się rozgrywką.

Japoński producent PlayStation w ostatnich dniach systematycznie pokazuje możliwości PlayStation 5. Wszystko zaczęło się od zachęcania do rozgrywki single-player, a następnie widzieliśmy materiały prezentujące system wyzwań oraz funkcję Share.

Następnym krokiem Japończyków jest przedstawienie, w jak prosty i szybki sposób gracze mogą połączyć się ze znajomymi, by wspólnie przykładowo wspólnie strzelać w Call of Duty: Black Ops – Cold War na PlayStation 5. Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale Sony małymi krokami przybliża kolejny funkcje PS5, by zachęcić graczy do rozgrywki na najnowszej konsoli.

Można odnieść wrażenie, że najlepszą zachętą byłoby pokazanie nowych gier, które podobno wciąż nadciągają, jednak nadal brakuje nam daty pokazu. Sony chce podobno zorganizować kolejny PlayStation Experience skupiony na wielu nowych tytułach zmierzających na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 PS5 Sony