Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2021 07:00
Avatar: Frontiers of Pandora vs Avatar
3759V

Avatar Ubisoftu porównany z produkcją Jamesa Camerona. Zobaczcie ciekawe zestawienie

Na E3 2021 zobaczyliśmy pierwszy zwiastun Avatara od Ubisoftu, który przygotowuje graczy na przyszłoroczną premierę. Twórcy czerpią garściami ze świata stworzonego przez Jamesa Camerona, więc w Sieci pojawiło się interesujące porównanie. Zobaczcie zestawienie gry oraz filmu.

W 2022 roku odbędzie się premiera Avatar: Frontiers of Pandora, ale pod koniec roku ma odbyć się również premiera drugiej części „Avatara”. Ubisoft czerpie garściami ze świata stworzonego przez Jamesa Camerona, ale deweloperzy mają opowiedzieć zupełnie nową historię, która nie będzie bezpośrednio połączona ze znaną opowieścią – zespół zaprowadzi graczy do wcześniej nieodkrytych zakątków Pandory.

Ubisoft projektując pozycję korzysta z autorskiego silnika, który wcześniej był wykorzystywany do serii The Division, ale autorzy znacząco rozbudowali możliwości silnika Snowdrop. W rezultacie gracze mają trafić do pięknych miejscówek – studio podkreśla, że stworzenie tak szczegółowej gry nie byłoby możliwe na poprzedniej generacji.

W Sieci pojawiło się ciekawe zestawienie, które porównuje Avatar: Frontiers of Pandora z pierwszym „Avatarem”. Ubisoft pokazał kilka elementów znanych z filmu, więc już teraz możemy spojrzeć na zestawienie. Możemy jednak podejrzewać, że w okolicy premiery gry i zarazem prezentacji „Avatara 2” pojawi się wiele podobnych materiałów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Avatar: Frontiers of Pandora Massive Entertainment Ubisoft