Roger Żochowski Roger Żochowski 26.06.2010 13:21
Co planuje Peter Molyneux?
783V

Co planuje Peter Molyneux?

Peter Molyneux w wywiadach nie kryje swojej fascynacji nowym kontrolerem ruchu Microsoftu. Jest szansa, że wkrótce jego fascynacja nabierze realnych kształtów.xxxxx

 

W wywiadzie udzielonym serwisowi UGO, Piotruś oświadczył, że bardzo chciałby stworzyć kolejną odsłonę Black & White łącząc jej ideę z obsługą Kinect. Uważa wręcz, że takie rozwiązanie idealnie sprawdziłoby się w tej grze. Niestety, zaznaczył jednocześnie, że jest bardzo zapracowany i nie ma szans na to, aby zrealizował wszystkie projekty, o których marzy.

 

„Kłopot z projektantem gier polega na tym, że liczba pomysłów nie jest proporcjonalna do czasu, jaki można wygospodarować by je rozwinąć. Bardzo chciałbym stworzyć jeszcze raz coś takiego jak Black & White. Chciałbym również stworzyć Fable 4 i kontynuować pracę nad Milo, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że zasoby i czas są niestety ograniczone”.

 

- powiedział Peter. Ja radziłbym Peterowi skupić się na jednej grze, aby nie miał problemów z realizacją wszystkich obietnic. Snucie wizji o Fable 4, w momencie, gdy trzecia część gry jeszcze się nie ukazała, jest chyba trochę nie na miejscu.

Tagi: black & white kinect peter molyneux