Far Cry 6 zapewni gigantyczną mapę. Twórcy pokazują świat

Gry
2205V
Far Cry 6 zapewni gigantyczną mapę. Twórcy pokazują świat
Wojciech Gruszczyk | 28.06.2021, 18:35

Ubisoft chce mieć pewność, że gracze będą przygotowani na Far Cry 6. Najnowszy materiał z gry potwierdza gigantyczną mapę, w której pojawi się wiele ciekawych miejscówek. Fani ogromnych światów muszą szykować się na sporo eksploracji.

Kampania marketingowa Far Cry 6 trwa, więc Ubisoft kolejny raz potwierdza, że produkcja otrzyma największą mapę w historii serii. Będzie to w zasadzie całe państwo, w którym pojawi się wiele zróżnicowanych lokacji – bazy wojskowe, porty, miasta oraz wielka stolica.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy już wcześniej potwierdzili, że stawiają nie tylko na wielkość mapy, ale chcą zaoferować graczom odpowiednio ciekawe miejscówki – to pewnie z tego powodu oglądamy dzisiejszy materiał. W Sieci pojawiło się sporo negatywnych opinii, według których autorzy powinni dbać o jakość terenów, a nie tylko skalę mapy, więc Ubisoft przekonuje graczy, że zadbał o wszystkie elementy świata.

Czy tak będzie? Przekonamy się już wkrótce, ale według dostępnych informacji – deweloperzy spędzili sporo czasu, by zadbać o tereny z Far Cry 6. Jeśli ta część gry nie zawiedzie, a dodatkowo otrzymamy ciekawą fabułę, to na pewno wielu graczy będzie chciało zapoznać się z przygodą już w okolicy premiery.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: Twitter: FarCrygame

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper