Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.06.2021 14:00
microsoft flight simulator Kraków
1639V

Kraków w Microsoft Flight Simulator. Polski dodatek pozwala podziwiać miasto

Microsoft Flight Simulator jest wciąż rozbudowywany, a najnowszy dodatek pozwala graczom sprawdzić uroki Krakowa. Polska firma specjalizująca się w przygotowywaniu podobnych rozszerzeń przeniosła do gry miasto oraz lotnisko.

Microsoft Flight Simulator zmierza właśnie na konsole, więc kolejni gracze będą mogli wkrótce zapoznać się z wielkim tytułem amerykańskiej korporacji. Jak wiadomo gra jest wciąż rozbudowywana i otrzymuje kolejne dodatki, a najnowszy pozwala graczom doświadczyć uroków Krakowa.

Polska firma Drzewiecki Design specjalizuje się w tworzeniu zawartości do symulatorów i ich ostatnim projektem jest właśnie Kraków w Microsoft Flight Simulator. Autorzy w głównej mierze zadbali o odświeżenie lotniska im. Jana Pawła II, ale jednocześnie odrestaurowali wygląd wielu istotnych miejsc. Twórcy dopracowali między innymi Wawel, Sukiennice oraz Stare Miasto.

Trzeba mieć jednak świadomość, że za dobrą pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie – rozszerzenie wprowadzające upiększone miasto zostało wycenione na około 122 zł.

Microsoft Flight Simulator otrzymuje szereg dużych i bezpłatnych aktualizacji, ale zewnętrzni deweloperzy również wykorzystują sytuację i dbają o kolejne tereny, które następnie możemy kupić. Poniżej możecie sprawdzić, jak prezentuje się ulepszony Kraków.

Kraków w Microsoft Flight Simulator - 1

Kraków w Microsoft Flight Simulator - 2

Kraków w Microsoft Flight Simulator - 3

Źródło: https://twinfinite.net/2021/06/microsoft-flight-simulator-yak18t-krakow-shanghai/
https://www.gry-online.pl/newsroom/krakow-odtworzony-w-microsoft-flight-simulator-polska-firma-stwor/z520030
http://www.drzewiecki-design.net/prodEPKK_MSFS.htm

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios