Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.06.2021 16:45
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Zachód
781V

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles trafi na Zachód. Znamy datę premiery

Gry na podstawie anime nie miały w ostatnich latach zbyt wiele szczęścia, albowiem o ile sam Dragon Ball czy Naruto doczekały się bardzo porządnych growych adaptacji, tak reszta była traktowana po macoszemu. Czy zatem z Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles będzie inaczej?

Kimetsu no Yaiba jest jednym z najpopularniejszych anime ostatnich lat, bijąc wiele rekordów zarówno oglądalności jak i zarobkowych w międzynarodowych kinach. 

Teraz przyszła pora na to, abyśmy 15 października tego roku zagrali w pierwszą dużą grową adaptację szalonego serialu o tytułowych zabójcach demonów. Odpowiedzialne za nią jest studio CyberConnect2, a więc autorzy między innymi Dragon Ball Z: Kakarot, które było bardzo udaną grą na podstawie kultowej animacji.

Co może być niemałym zaskoczeniem dla wielu graczy, wydawcą Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles nie jest Bandai Namco, jak zazwyczaj to ma miejsce, lecz sama Sega, która to chyba zamierza wykraść swoim rodakom prawa do kolejnych gier na bazie animowanych seriali z Kraju Kwitnącej Wiśni. Kilka dni temu ogłoszono, że tytuł trafi w dniu światowej premiery na Zachód, a więc wszyscy fani będą mogli cieszyć się z ponownego odkrywania tejże przygody.

Tagi: CyberConnect2 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Sega