Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.06.2021 23:51
Wiedźmin 3
7662V

Wiedźmin 3 Next-Gen pewniakiem WitcherCon. Zanalizowano tajne obrazki z odmłodzonego trailera

Wiedźmin 3 zostanie zaprezentowany w trakcie WitcherCon - fani marki odkryli, co kryło się za zamazanymi fotografiami.

Zgodnie ze wczorajszą wiadomością, zbliżający się wielkimi krokami event zatytułowany WitcherCon, ma przynieść fanom uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego wiele ogromnych zapowiedzi. Zainteresowani otrzymają na pewno nowy zwiastun zapowiadający drugi sezon serialu Netfliksa, ale w trakcie show nie zabraknie także studia CD Projekt RED.

Rodzimy zespół nie zapowie nowej odsłony bestsellerowej serii, a zamiast tego przedstawi światu po raz pierwszy next-genową wersję Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierzającą na PlayStation 5 i Xboksa Series X|S. Odbiorcy w trakcie oglądania udostępnionego wczoraj trailera zanalizowali zamazane obrazki, za którymi kryją się oficjalne zrzuty ekranu z przywołanego przed chwilą trzeciego Wiedźmina.

Pierwszy obrazek prezentuje Bruxę, która niejednokrotnie nadzieje się na miecz Geralta - podobnie zresztą jak Bies widoczny na kolejnej fotografii. Z kolei trzeci, a zarazem ostatni screenshot przedstawia nam Klucznika z bardzo ciepło przyjętego fabularnego rozszerzenia Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia.

Cóż - nie pozostaje nic innego, jak czekać na 9 lipca. To właśnie wtedy powinniśmy obejrzeć pierwszy gameplay z odświeżonej wersji Wiedźmina 3.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/the-witcher-fans-might-have-already-revealed-top-secret-witchercon-images/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED next-gen Wiedźmin 3: Dziki Gon