Iza Łęcka Iza Łęcka 25.06.2021 12:13
Vampire: The Masquerade – Bloodhunt
766V

Bloodhunt to „battle royale z wampirami”. Zobaczcie pierwsze gameplaye

Na początku miesiąca odbyła się prezentacja Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, czyli wampirzego battle royale. Nie musieliśmy czekać zbyt długo, by sprawdzić pierwszą rozgrywkę – w sieci udostępniono materiały ukazujące intrygującą wizję znanego gatunku.

Na rynku regularnie pojawiają się gry Battle Royale. Entuzjaści wielkich emocji trafiają na rozbudowane mapy, szukają sprzętu, by pozostać przy życiu, i przystępują do walki. Gatunek cieszy się sporą popularnością, więc systematycznie się rozrasta, zyskując nowe alternatywy, których celem jest zaoferowanie nowych wrażeń.

Studio Sharkmob otrzymało możliwość zaproponowania produkcji w uniwersum World of Darkness, jednak tylko nieliczni fani tego świata z radością przywitają odmienną wizję. Deweloperzy proponują wykorzystujące broń palną wampiry, które biegają po ścianach – podczas akcji przydatne okażą się rozmaite umiejętności:

„Podstępna zdrada doprowadziła do wojny między wampirami, które dodatkowo stały się celem ataków tajemniczej organizacji nazywanej Wydziałem. W tej grze TPP typu battle royale musisz wykorzystać nieludzkie moce, broń i spryt, aby zwyciężyć w świecie nocy i przywrócić zasady Maskarady”.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt zmierza na PlayStation 5, Xboksy Series X|S i PC, lecz aktualnie można przetestować pozycję na PC. Na witrynie produkcji trwają zapisy do testów – po podaniu adresu e-mail niektórzy gracze zostaną zaproszeni do zamkniętej alfy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battle royale gameplay Vampire: The Masquerade Vampire: The Masquerade – Bloodhunt