Iza Łęcka Iza Łęcka 24.06.2021 08:55
PlayStation
1368V

Nowości na PS5 i PS4. Sony reklamuje intrygujące gry

Początek wakacji to znakomity moment na sprawdzenie nowych tytułów i oddanie się swojemu ulubionemu hobby. Japoński gigant zachęca do spędzania wolnego czasu przy konsoli i przedstawia najważniejsze premiery na PS5 i PS4. Sprawdźcie nowości.

Już od dawna wakacje nie są klasycznym „sezonem ogórkowym”, bowiem podczas letnich miesięcy wydawcy wielokrotnie decydują się na publikowanie swoich propozycji, zapełniając tym samym kalendarz tuż przed końcówką roku, która obfituje w największe sprzedażowe hity.

Wolny czas dopiero nadchodzi, więc jeśli zamierzacie zapoznać się z nowościami to najświeższy materiał PlayStation Access może okazać się niezwykle przydatną podpowiedzią. Dziennikarze opracowali kolejne zestawienie na zlecenie brytyjskiego PlayStation.

Wśród propozycji uwzględnione zostały Dungeons & Dragons: Dark Alliance, Scarlet Nexus, Olympic Games Tokyo 2020 oraz Alex Kidd in Miracle World DX. Na naszym portalu znajdziecie recenzje dwóch pierwszych tytułów, które mogą przygotować Was na kooperacyjną rozgrywkę oraz wymagające pojedynki w nowym, klimatycznym IP.

Zamierzacie sprawdzić wyszczególnione produkcje? Osobiście szykuję się do sprawdzenia Scarlet Nexus, które już od pierwszych materiałów rozbudzało moją wyobraźnię, a demo zrobiło na mnie dobre wrażenie.  Tytuł może okazać się solidną marką w katalogu Bandai Namco.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 PlayStation 5 PS4 ps5 Sony