Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.06.2021 14:01
PS Plus Video Pass
3214V

PS Plus Video Pass z nową produkcją. PlayStation Polska oferuje kolejny film

Widzowie w Polsce mogą zapoznać się z nową produkcją w ramach PS Plus Video Pass. Sony dokonało szybkiej roszady i tym razem do katalogu trafiła historia z Willem Smithem w roli głównej. Poznajcie szczegóły.

PS Plus Video Pass zostało oficjalnie zaprezentowane w kwietniu i następnie specjalna oferta została zaoferowana klientom w Polsce. Nasz kraj został wybrany do testowania usługi i od początku użytkownicy mogli zapoznać się z 15 filmami oraz sześcioma serialami.

Sony zapowiedziało, że chce oferować nowe produkcje, co trzy miesiące, więc faktyczna rozbudowa PS Plus Video Pass dopiero nadchodzi, ale otrzymaliśmy ciekawą wiadomość od rodzimego PlayStation – doszło do małej zmiany w bibliotece.

W PS Plus Video Pass nie znajdziemy już „Zombieland 2: Double Tap”, ale zamiast tego widzowie mogą zobaczyć „Bad Boys for Life”. Stworzenie pozycji z 2020 roku kosztowało 90 mln dolarów, a film wygenerował 426,5 mln dolarów.

Teraz zainteresowani mogą zapoznać się z historią w ramach PS Plus Video Pass, a pewnie już wkrótce otrzymamy zapowiedź kolejnych opowieści, które zostaną zaproponowane klientom PlayStation Plus.

Przeczytajcie naszą recenzję „Bad Boys for Life”.

PS Plus Video Pass z nową produkcją. PlayStation Polska oferuje nowy film

Źródło: PlayStation Polska

Tagi: playstation plus ps plus PS Plus Video Pass Sony