Iza Łęcka Iza Łęcka 21.06.2021 07:36
Silent Hill deskorolki
2674V

Silent Hill Skateboard zaprezentowane. Konami rozbudziło nadzieję graczy i spłatało im psikusa

Twórcy z Konami niezaprzeczalnie mają specyficzne poczucie humoru. Od kilku dni studio wspominało o wielkiej zapowiedzi, a kilka teaserów pozwoliło sądzić, że gracze powinni przygotować się na znaczące ogłoszenie. Zamiast figurek potwierdzających nową część serii Silent Hill – Japończycy pokazali deskorolki.

O wielkim powrocie marki Silent Hill mówi się od miesięcy, snując kolejne domysły. Zgodnie z plotkami, deweloperzy mogą rozwijać nawet dwie gry, jednak do pełni ekscytacji wciąż brakuje konkretnej zapowiedzi produkcji – według fanów ta miała nadejść w ostatnich godzinach.

Do rozbudzenia nadziei przyczyniło się samo Konami, które od kilku dni wspominało o prezentacji nowych gadżetów w swoim sklepie. Część sympatyków IP wierzyło, że ujawnione zostaną przykładowo figurki, które potwierdziłyby prace nad zupełnie nową odsłoną serii:

Niestety, tak się nie stało, natomiast Konami nieoczekiwanie ogłosiło wydanie... Serii limitowanych deskorolek. Pomimo najszczerszych chęci trudno połączyć przerażającą serię ze skakaniem na desce w parku. Nadzieje zostały odpowiednio rozbudzone, tymczasem na wiadomość zareagowano wieloma negatywnymi opiniami.

Źródło: Twitter: KonamiShop, geoffkeighley

Tagi: deskorolka Konami Silent Hill