Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.06.2021 10:30
Szybcy i Wściekli prequel
803V

Szybcy i Wściekli dostaną prequel o Toretto? Vin Diesel nie wyklucza takiego planu na przyszłość 

Cała saga Szybkich i Wściekłych ma dobiec końca wraz z dziesiątką odsłoną. Nie oznacza to jednak, że nie dostaniemy już żadnych prequeli i spin-offów. 

Najnowsza odsłona serii Szybcy i Wściekli trafi do kin na całym świecie już w ostatnim tygodniu tego miesiąca - oczekiwania są ogromne. Sami twórcy przekonywali przecież, że "Fast 9" ma zaprezentować wyższą jakość niż poprzednie odsłony, a film ma przypomnieć nam o magii dużego ekranu. Zdecydowanie jest na co czekać i można być pewnym, że produkcja przyciągnie na sale całe masy osób. 

My natomiast wiemy, że w planach jest jeszcze jedna odsłona głównej serii - ta, która oznaczona będzie numerem "10". I choć pojawiły się głosy, że będzie to definitywny koniec dla całej marki, wiele wskazuje na to, że jest to nieprawda. Prawdopodobnie pojawi się cała masa spin-offów (jak na przykład druga część "Hobbs & Shaw"), a wiele wskazuje na to, że dostaniemy także przynajmniej jeden prequel. 

W wywiadzie dla Vulture, w którym udział wziął Vin Diesel, poruszono temat potencjalnych filmów opowiadających genezę bohaterów. Aktora zapytano o to, czy możemy liczyć na przedstawienie młodszych lat Dominica Toretto. Ten stwierdził, że "nic nie znajduje się poza stołem", co można odebrać jako fakt, iż nie wyklucza się takiego pomysłu. Wydaje mi się, że początkowe plany już istnieją, a co Wy myślicie na ten temat? Chcielibyście zobaczyć prequel w klimatach pierwszych odsłon serii? 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/vin-diesel-comments-on-a-dom-toretto-prequel-movie/

Tagi: Dominic Toretto fast and furious film szybcy i wsciekli Vin Diesel